Granty
Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
Kempa 4 Sport Presov Słowacja

W pierwszym dniu rywalizacji przyszło nam się zmierzyć z Litewską drużyną Kaunas Gaja, niewygodną dlatego męczyliśmy się strasznie o czym świadczyć może wynik do przerwy 4:3. Po przerwie jednak napięcie związane z pierwszym meczem udało się rozluźnić wygrywając tym samym 11:4. Tego samego dnia spotkać mieliśmy się z Chorwacką ekipą HC Bjelovar. Musieliśmy jednak uznać wyższość tej drużyny ulegając ostatecznie 13:10. Przegraliśmy jednak nie z byle kim jak się okazało ponieważ Chorwaci doszli później aż do finału. Ponadto tego dnia wszyscy moi zawodnicy zagrali poniżej swoich możliwości. Następnym rywalem były Słowackie MHK Košice z którymi bezpośrednio walczyliśmy o drugą lokatę w swojej grupie. Po świetnym spotkaniu pewnie pokonaliśmy sąsiadów zza miedzy Presova 18:12. Tym samym zajmując drugą lokatę grać mieliśmy o awans do 8 turnieju z 3 miejscem grupy D mianowicie - "Vitosha" Sofia.

Po ciekawym szybkim spotkaniu odprawiliśmy z kwitkiem Bułgarów z wynikiem 16:9. W ćwierćfinale wpadliśmy niestety na faworyta turnieju HC Celje Pivovarna Laško, które zdecydowanie pokonało naszą drużynę jak i każdą inną w drodze do samego finału. Po perturbacjach w grach o miejsca wylądowaliśmy ostatecznie na 5 pozycji.